Obsługa klienta

Skontaktuj się z nami

14 dni na zwrot

Zwroty i reklamacje

Darmowa wysyłka od 279 zł

Wysyłka i koszty

Bezpieczne płatności

Sposoby płatności

HAVANA DESIGN - odzież damska wysokiej jakości

Poznaj kolekcje ubrań wysokiej jakości marki HAVANA Design zaprojektowanych w zgodzie z filozofią slow fashion. Cenimy wysoką jakość materiałów i niepowtarzalność wzorów. Wszystkie kolekcje tworzymy same i jesteśmy obecne na każdym etapie ich powstawania.

Współpracujemy z niewielkimi szwalniami zasilanymi energią słoneczną na terenie naszego kraju i z przyjemnością korzystamy z długiego doświadczenia osób tam pracujących.

Jest to dla nas ważne ponieważ Havana Design wynika z pasji i chęci tworzenia mody funkcjonalnej i wspierającej zrównoważony rozwój.

Projektując nasze kolekcje udowadniamy, że można połączyć komfort noszenia z wyjątkowym i niepowtarzalnym wyglądem. Jest to możliwe, ponieważ stawiamy na wysoką jakość materiałów, szyjemy w niewielkich ilościach, a grafiki i hafty projektujemy same.

Jakość naszych certyfikowanych tkanin pozwoli Ci cieszyć się naszymi produktami przez długi czas. Wiemy o tym, ponieważ tworząc poszczególne kolekcje testujemy je osobiście.

Uwielbiamy je i nosimy na co dzień :).

Autorką naszych grafik i ilustracji jest Ewa Szydłowska, absolwentka ASP w Łodzi na wydziale grafiki projektowej. Ewa ma w swoim portfolio prace dla agencji reklamowych i powszechnie znanych wydawnictw. Jej ilustracje możemy zobaczyć na stronach książek i czasopism dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Jest też autorką licznych storyboardów oraz projektów grafik na okładki płyt muzycznych i filmowych jak i plakatów festiwalowych. Inspiracje do swoich prac czerpie z anturażu artystycznego popkultury, złotych lat Hollywood, a także z różnych kultur świata, które poznaje podczas swoich licznych podróży. Jedyne w swoim rodzaju grafiki, które Ewa specjalnie dla Nas zaprojektowała znajdziesz w opisie kolekcji.

Dołącz do nas i stań się częścią mody stworzonej przez nas dla Ciebie. Mody oryginalnej i zrównoważonej, której możesz nadać swój wyjątkowy charakter.

czytaj więcej