Zwroty, wymiana, reklamacje

Zamówiony produkt nie spełnia Twoich oczekiwań lub rozmiar jest nieodpowiedni?

Nie martw się – masz 14 dni na zwrócenie zamówionego produktu.

Aby dokonać zwrotu wystarczy, że wypełnisz FORMULARZ ZWROTU dołączony do Twojej przesyłki (również możesz go pobrać i wydrukować z naszej strony TUTAJ ) i odeślesz go wraz ze zwracanym produktem i potwierdzeniem zakupu (paragon/faktura) na adres naszego magazynu:

HAVANA DESIGN - ZWROT
ul. Nizinna 7/9 lok.56
04-362 Warszawa

Ponieważ bardzo zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów, będzie nam miło, jeżeli odsyłając produkt podzielisz się z nami swoimi spostrzeżeniami i powodem rezygnacji z zakupu. Dokonując zwrotu pamiętaj:

aby zwracany produkt był odpowiednio zapakowany, tak, aby w trakcie transportu nie doszło do jego uszkodzenia;
zwracany produkt nie może nosić śladów użytkowania oraz musi posiadać fabryczne opakowanie (jeśli jest) oraz metki (Klient ponosi odpowiedzialność za zmniejszenie wartości produktu będące wynikiem korzystania z niego w sposób wykraczający poza konieczny do stwierdzenia charakteru, cech i funkcjonowania produktu);
koszt odesłania zwracanego produktu ponosi Klient;
nie przyjmujemy paczek wysłanych na koszt adresata, za pobraniem, ani do paczkomatów;
zwrot środków za odesłany produkt, zostanie dokonany niezwłocznie, nie później niż 14 dni od otrzymania potwierdzenia zwrotu. Forma zwrotu środków jest zależna od metody płatności. W przypadku płatności za pobraniem środki zwracamy na podane w formularzu zwrotu konto bankowe.

Formularz zwrotu: POBIERZ